Rezerwuj busy Polska - Holandia

Tel. +48 722 323 377

Holandia Busy

Niezawodne  Busy z Polski do Holandii

Kontakt

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na weekend? Może do parku? Albo do kina? Albo do Holandii?


REZERWACJA Tel. +48 722 323 377 

Jeśli ta ostatnia opcja zabrzmiała intrygująco, to zachęcamy do dalszej lektury.

Po co odwiedzać Holandię?

Jeśli jesteśmy miłośnikami używek, to pytania w zasadzie nie ma. A jeśli wolimy inne rozrywki, a Holandia kojarzy nam się jedynie z tulipanami, wiatrakami i Don Kichotem, to czy znajdzie się tam coś, co przyciągnie naszą uwagę? 

Ależ oczywiście że tak, spójrzmy tylko na kilka przykładów:

1. Jeśli jesteśmy miłośnikami sztuki, mamy możliwość odwiedzić miejsca, w których żył i tworzył jeden z największych malarzy świata, Holender Vincent van Gogh.
2. Gdy wolimy literaturę, oprócz tych najnowszych, jak Joost van den Vondel czy Willem Frederik Hermans, tworzyli tam lub mieszkali w przeszłości tacy klasycy jak Erazm z Rotterdamu, Spinoza i Kartezjusz.
3. Miłośnicy filmu mogą chcieć zobaczyć miejsca, gdzie kręcone były takie nagrodzone statuetką Oscara klasyki jak "Charakter" Mike’a van Diema, albo Antonia w reżyserii Marleen Gorris.
4. Jeśli jesteśmy znudzeni sytuacją, w którym dane państwo posiada tylko jedną stolicę - odwiedźmy Holandię, która ma ich aż dwie - Amsterdam (stolica konstytucyjna) i Haga (stolica administracyjna)
5. A gdy już się wybierzemy do Amsterdamu, to z pewnością zachwycą nas liczne kanały wodne, autobusy wodne, tramwaje wodne... w zasadzie, jeśli nie lubimy wody, to może jednak nie wybierajmy się do Amsterdamu? Jest przecież wiele innych, bardziej suchych, a jednocześnie nadal atrakcyjnych, holenderskich miast...

Jak się dostać do Holandii?

Jeśli podjęliśmy już (jak najbardziej słuszną) decyzję, że wyjazd do Holandii brzmi ciekawiej niż wyjście do parku, to pozostaje jeszcze ustalenie, jak tam dojedziemy. Jeśli nie chcemy dojechać straszliwie zmęczeni, to najbardziej naturalna opcja, jaką wydaje się podróż własnym autem, wydaje się być nierozsądna. Na szczęście przewozy do Holandii realizowane są na różne sposoby - my polecimy busy do Holandii, którymi szybko i bez zmęczenia znajdziemy się na miejscu. Miłej podróży!Polecamy:


holandiabusy.pl

Jak wybrać dobrego przewoźnika z Polski do Holandii

bus z Polski do Holandii..
wyjazd do Holandii ? stoicisz przed wyborem przewoźnika ! Zobacz na co zwrócić uwagę przy wyborze busa do Holandii
czytaj...

Busy do Holandii bez przesiadek

Komfort i wygoda w podróży do Holandii.
Nasze busy Polska Holandia zapewniają wygodna i bezpieczną podróż jednym środkiem transportu.
czytaj ...


Kontakt: